Jak stworzyć wyjątkowy klimat na sali weselnej?


Przygotowywanie uroczystości weselnej można podzielić na kilka podstawowych etapów. Początkowo przyszła para młoda ustala, kiedy w ogóle taka impreza się odbędzie, czyli wybiera dla niej odpowiedni termin. Od razu bierze się również za przygotowanie listy gości oraz wybór sali do zabawy, a następnie zaproszenie wszystkich na przyjęcie. Co dalej? Potem trzeba już myśleć o różnych „detalach”.

Należy wybrać dla siebie piękne stylizacje, ale też i wybrać dekoracje ślubne na salę czy do kościoła. O dziwo te dekoracje, choć często są małe i wyglądają niepozornie, odgrywają bardzo ważną, nieraz wręcz najważniejszą rolę. Potrafią bowiem budować klimat i go zmieniać. Nieraz to z ich pomocą osiąga się odpowiedni nastrój na zabawie. Tak naprawdę wszystkie te drobne szczegóły i elementy, które gdzieś tam przewijają się na weselu czy już nawet na samym ślubie w kościele bądź w urzędzie, mogą wejść w rolę dodatkowych dekoracji ślubnych. A już sala na wesele Poznań takimi elementami koniecznie powinna zostać wypełniona i to dosłownie w całości.

Przykładem niepozornej dekoracji jest chociażby podstawka pod obrączki. Warto by było umieścić je bowiem albo na jakiejś ozdobnej poduszce, albo w drewnianej uroczej szkatułce obwiązanej białą wstążką. Coraz częściej to właśnie te pudełka są jeszcze dodatkowo zdobione różnymi roślinnymi akcentami. Przyczepia się do nich pojedyncze listki kwiatów albo dokleja do nich płatki róż. Tworzone z nietypowych połączeń materiałów, czyli np. metalu i drewna, naprawdę robią wrażenie i dzięki temu stają się właśnie dodatkową dekoracją weselną. Oczywiście te najpiękniejsze pudełeczka na obrączki nie są wcale tanie, ale ważne jest w nich to, że po zakończonej uroczystości zawsze można je jeszcze wykorzystać i np. przechowywać w nich swoją biżuterię.

Ale oczywiście te pudełko to tylko taki przykład. Dekoracje weselne są znacznie większą grupą ciekawych i różnorodnych produktów, wśród których każdy znajdzie takie, które zachwycą go zarazem i swoją praktycznością, i swoim wyglądem.

Zapraszamy na: dworekstaropolski.com